VIBRA ACTIV PROFESSIONAL

VIBRA ACTIV - REVOLIUCIJA LIEKNĖJIME

Tai vibruojanti, riebalus deginanti platforma, sukelianti intensyvias vibracijas, kurios veikia riebalinį audinį ir priverčia raumenis efektyviai dirbti kūno modeliavimo labui neišliejus tam daug prakaito. Tam tikro dažnio vibracijos riebalų ląstelėms sukuria nepakančią terpę ir skatina jas išnykti. Tuo pačiu kalogeno ląstelės skatina pakeisti riebalų lasteles, padidinti kalogeno ir elastino gamybą organizme, kad mūsų oda taptų tvirta ir elastinga. Padidėjęs kraujo srautas maitina kaulų ir sąnarių struktūras, mažėja vandens kaupimasis organizme. Reguliariai mankštinantis greitai atsikratoma riebalų po oda ir vidaus kūno riebalų, ypač pilvo, šlaunų, sėdmenų ir rankų srityse.

Apvalių riebalų ląstelių viduje yra lašelis riebalo – glicerolio. Ląstelė, gavusi nepakantumo signalą vibracijos metu, viduje esančio fermento pagalba ištirpina riebalo lašelį, šis atsipalaiduoja iš ląstelės ir sudega, paleisdamas fermento lipazės procesą. Riebalo atsipalaidavimas iš ląstelės vadinamas lipolize. Lipolizė neturi nieko bendro su raumenų „statyba“(hipertrofija), o tai reiškia, kad kilnojant svorius, riebalų atsikratyti nelabai pavyks. Nežiūrint į tai, kad riebalai deginami raumenyse, riebalų deginimo procesas negali vykti, jei riebalai iš riebalinių ląstelių nėra atpalaiduojami.

Treniruotė Vibra Activ platforma priverčia dirbti visas raumenų skaidulas tose vietose, kur dažniausiai mėgsta apsigyventi celiulitas. Tai labai efektyvus celiulito naikinimo būdas. Jo veikimo principas – skatinti natūralius organizmo atsakus į vibraciją. Vibracijos perduoda bangų energiją po visą kūną, maksimaliai stimuliuojant raumenų susitraukimus per sekundę. Efektyviai treniruojamos ir masažuojamos absoliučiai visos raumenų grupės. Vibra Activ padės jums minimalių pastangų dėka per trumpą laiką pasiekti puikių rezultatų. Reguliariai treniruojantis galima prarasti nuo 3 iki 5 kg per 3 savaites. Vibra Activ idealiai tinka norintiems pasimankštinti žmonėms, bet dėl didelio užimtumo, jaučiantiems veiklaus judėjimo trūkumą. Vibracija turi nuostabų poveikį kūno gerovei.

VIBRA ACTIV PRIVALUMAI
 1. Riebalinio audinio netekimas.
 2. Cholesterolio reguliavimas.
 3. Numetus svorį, jis negrįžta į pradinę padėtį.
 4. Pagerėjusi kraujotaka.
 5. Toksinų šalinimas iš organizmo.
 6. Raumenų stiprinimas.
 7. Padidėjęs lankstumas.
 8. Pagražėjusi oda.
 9. Pagerėjusi savijauta.
 10. Pagerėjusi koordinacija ir atsparumas stresui.
 11. Pagreitėjusi reabilitacija ir atsigavimas po traumų.
 12. Pasitenkinimas ir malonumas
PROCEDŪRŲ KAINOS

Dirbant su abiem aparatais (Vibra Activ Professional ir Activ Roll Professional) 1 procedūros kaina 8€, o 10 procedūrų - 70€.

Registracija telefonu: 868668705
El. paštu: masazai@grakstumomene.lt

VIBRA ACTIV POZICIJOS
 1. Jūsų kojos ant vibruojančios platformos, rankas – ant laikiklių. Šioje pozicijoje efektyviausiai deginami riebalai nuo pilvo, klubų, sėdmenų ir šlaunų. Paveikslėlyje šios kūno vietos pažymėtos raudonai.
 2. Stovint ant platformos, pasukti kūną maždaug 20 laipsnių kampu į dešinę, vėl į kairę. Šioje pozicijoje efektyviausiai deginami šoninės pilvo dalies, klubų, sėdmenų ir šlaunų riebalai.

 3. Kojos sulenktos per kelius (jodinėjimas). Šioje pozicijoje efektyviausiai deginami riebalai nuo šlaunų ir kelių viršaus.
 4. Pritupiama priešais mašiną, pečių plotyje uždedamos rankos ant vibruojančios platformos. Tokioje padėtyje maksimalią naudą deginant riebalus gauna rankos, dilbiai, kaklas ir viršutinė nugaros dalis. Sustiprinami krūtinės, nugaros, pečių raumenys.
 5. Atsiklaupti priešais platformą. Pečių plotyje padėti rankas ant vibruojančios platformos ir perkelti savo svorį į priekį. Tokioje padėtyje deginami riebalai rankų ir dilbio, kaklo ir nugaros srityse.