SPALVŲ TERAPIJA

Activ Roll Profesional aparate įmontuotas ir vaivorykštės spalvų spektras, tadėl mankštinantis masažas ir spalvų terapija Jums prieinami vienu metu.

Spalvų reikšmės ir poveikis.

  • 1. Raudona spalva siejamama su ugnimi, aistra, sveikata, valios jėga. Raudona spalva stimuliuoja imunitetą, veikia širdį, atstato kepenų energiją, suaktyvina medžiagų apykaitą ir kraujotaką, tad teigiamai veikia šąlančias galūnes. Raudona spalva sušildo žmogaus kūną bei mažina nuovargį. Ypač praverčia tada, kai reikia atgaivinti žmogaus jausmus bei sustiprinti gyvybines jėgas po sukrėtimo ar streso.
  • 2. Rožinė spalva ramina nervų sistemą, gerina nuotaiką, atpalaiduoja raumenis ir gilina miegą. Ši spalva simbolizuoja romantiką, švelnumą, pripažinimą ir ramybę.
  • 3. Oranžinė spalva jaunina ir stiprina organizmą, mažina dirglumą ir teigiamai veikia žmogaus nuotaiką. Ji simbolizuoja nuoširdumą ir gerovę bei sustiprina savigarbą. Psichologiniu aspektu oranžinė spalva lyg jungtis tarp psichinės energijos ir protinių savybių. Ši spalva sukuria bendrą geros savijautos ir šviesos pojūtį. Oranžinė spalva sudaryta iš raudonos ir geltonos spalvos mišinio, todėl labai tinka žmonėms, kuriuos vargina kasdieniai įsipareigojimai, slegia rutina.
  • 4. Geltona spalva - intelekto ir įžvalgumo spalva siejama su savęs vertinimu. Tai individualybės ir ego spalva. Šią spalvą rekomenduojame jaučiantiems vidinę įtampą, truputį nusivylusiems gyvenimu žmonėms. Ji prideda optimizmo, tad puikiai tinka, jei užklumpa slogi nuotauka, nusvyra rankos ar užklumpa liūdesys. Ši spalva veiksminga melancholiškiems ir nemokantiems sutarti su savimi žmonėms, nes švelniai stimuliuoja ir stiprina nervų sistemą. Geltona spalva stimuliuoja limfą, padeda virškinti, teigiamai veikia, jei kankina vidurių užkietėjimas, skatina odos regeneraciją.
  • 5. Žalia spalva – vaisingumo, meilės, progreso, pusiausvyros ir naujo gyvenimo spalva. Ji sukuria taikos ir pusiausvyros, ramybės ir atsinaujinimo pojūtį. Žalia spalva kelia tonusą, padeda atsipalaiduoti ir greitai užmigti. Ši spalva nestipriai, tačiau stabiliai suaktyvina protinę veiklą, padeda sukoncentruoti dėmesį. Spalva stiprina raumenis, padeda įveikti apatiją, dvasinės pusiausvyros stoką, tapti atviresniam ir ramesniam, kaip gamta.
  • 6. Violetinė spalva veikia jausmus. Ji įkvepia, apvalo, sustiprina ir pakylėja dvasią, teigiamai veikia nervų sistemą, normalizuoja miegą (nes tai mėlynos ir raudonos spalvos mišinys). Veikdama pasąmonę, padeda atsikratyti vidinių baimių ir palengvina depresinę būseną. Violetinė spalva skatina baltųjų kraujo kūnelių (leukocitų) gamybą blužnyje. Violetinę spalvą rekomenduojama rinktis kartėlį jaučiantiems, lengvai puolantiems į depresiją, abejonių kankinamies žmonėms, nes ši spalva savyje įkūnija ir ramybę, ir judėjimą.
  • 7. Mėlyna spava siejama su saviraiška, intuicija, aukštesniu protiniu lygmeniu. Ji yra meditacijos ir dvasinio augimo, ramybės ir nuoširdumo spalva. Ji puikiai atpalaiduoja protą. Spalvų terapijoje taikoma jėgoms po gilių išgyvenimų atstatyti bei rekomenduojama jaučiantiems nerimą ar vidinę įtampą. Ji mažina dirglumą, skatina medžiagų apykaitą. Mėlyna spalva suteikia saugumo. Tai taikos, harmonijos, stabilumo, ištikimybės, ramaus miego spalva.
  • 8. Indigo spalva drąsina ir skatina atsakomybę, padeda atsikratyti įkyrių emocijų, disciplinuoja.